Vítejte na stránkách Penzionu Kölbl
a zároveň přijměte pozvání do Českého Krumlova.

Návštěva našeho města opravdu stojí za to a Penzion Kölbl je pro Vás ideálním místem pro poznání tohoto krásného místa. Náš penzion nabízí pobyt a komfortní ubytování v příjemném a klidném prostředí.

Autem, na motorce, na kole nebo kánoi můžete přijet na penzion a bezpečně zaparkovat na uzavřeném parkovišti. Přitom budete mít historické centrum města a jeho památky doslova na dosah. Penzion Kölbl je umístěn jen 5 minut pěší chůze od historického centra města Český Krumlov.

Penzion Kölbl je také dobrým tipem pro dovolenou, při které budete mít možnost poznat i ostatní krásy na jihu České republiky.

 

Penzion Kolbl


Penzion Kölbl nabízí pobyt a komfortní ubytování v příjemném a klidném prostředí – v šesti pokojích pro celkem 18 osob.

Penzion Kolbl


Pro hosty je k dispozici uzavřené parkoviště pro auta a uzamčená garáž pro motorky – vše v areálu objektu.

Penzion Kolbl


Dvorek uprostřed penzionu poskytuje v létě příjemné a klidné posezení.


Naši hosté si v Českém Krumlově mohou prohlédnout mnoho krásných míst a památek. Je to především druhý největší hradní a zámecký komplex v České republice – Státní hrad a zámek Český Krumlov se zámeckou věží a zahradou a mnohé další památky historického centra města.

Penzion Kolbl


Kromě toho je možné navštívit expozice a výstavy v areálu klášterů, muzeích a galeriích. V letních měsících mnoho návštěvníků shlédne představení na otáčivém hledišti v zámecké zahradě.

Penzion Kolbl


Výhodná poloha Penzionu Kölbl nabízí svým hostům všestranné sportovní vyžití v blízkém okolí, jako například vyjíždky na jízdních kolech, projíždky na lodích a raftech, jízda na koni, tenis, squasch, kuželky, bowling, plavání v bazénu, golf, návštěvy fitnes centra a další…některé tyto aktivity je možné po předchozí dohodě rezervovat.

Penzion Kolbl

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Telefon
Text